Čerpadla  >   Průmyslová, vodárenská  >   Chemické látky

Produkt: Sudová čerpadla, čerpadla pro husté látky, ponorná odstředivá čerpadla
Výrobce: FLUX (www.flux-pumpen.de)
Prodejce: BIA (www.bia.cz)
Typ: Čerpadla FLUX

Čerpadla FLUX

Čerpadla s elektrickým nebo pneumatickým motorem, šneková čerpadla, čerpadla na husté látky, ponorná odstředivá čerpadla.

Čerpadla FLUX se používají převážně v chemickém, farmaceutickém a potravinářském průmyslu, v galvanotechnice, úpravě odpadních vod, v průmyslu sklářském a keramickém, při zušlechťování povrchů, ve strojírenství, slévárenství atd.

Sudová čerpadla

Sudová čerpadla FLUX jsou vždy "tým dvou", sestávající z motoru a čerpadla. Obě komponenty můžete bez problému kombinovat. To znamená, že každé čerpadlo FLUX může být poháněno různými motory. Na druhé straně můžete skoro každý motor FLUX vybavit širokým sortimentem rozdílných čerpadel - jsou tedy nesmírně flexibilní.

Nabídka sudových a nádržových čerpadel FLUX je určena pro tence tekuté až středně viskózní, neutrální až agresivní, nehořlavé nebo lehce hořlavé kapaliny.

Příklady čerpaných látek

Kyseliny a louhy, nafta, oleje, nehořlavá rozpouštědla, mýdlo, vosk, voda, aceton, benzín, metylalkohol, nitrolaky, ovocné šťávy.

Čerpadla pro husté látky

Univerzálně použitelná čerpadla pro viskózní až tence tekuté, pastovité substance.

Příklady čerpaných látek

Barvy, laky, oleje, mýdla, disperze, pěnovité látky, lůj, masti, pasty, gely, šampóny, krémy, med, mléčné výrobky, čokoládová hmota, marmelády, ovocné šťávy, sirupy atd.

Ponorná odstředivá čerpadla

Víceúčelová čerpadla pro použití stacionární nebo přenosné, čerpadla pro chemický provoz, galvanotechniku nebo úpravny odpadních vod, dále kompaktní čerpadla pro trvalý provoz.

Tato čerpadla jsou určena pro tence tekuté až středně viskózní, neutrální, agresivní nebo abrazivní kapaliny.

Příklady čerpaných látek

Nafta, barvy, topné oleje, mýdla, chemické odpadní vody, galvanické lázně, barvy, vývojky, kyseliny, louhy.

B.K.T., spol. s r.o., Roháčova 639, 390 02 Tábor
tel.: 381253797, 381256355  fax: 381254483  e-mail: bkt@bkt.cz